PostWysłany: Wto 16:27, 13 Mar 2012    Temat postu:

PostWysłany: Wto 17:03, 13 Mar 2012    Temat postu:

Zanosi się na pogrom Legia po pierwszej połowie 3;0 Blanco i 2 Żyro Smile

Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 283

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 18:02, 13 Mar 2012    Temat postu:

Skończyło się bez pogromu. 3-0. Gryf nie skupił się wyłącznie na bronieniu, ale stworzył sobie kilka ciekawych okazji do zdobycia gola. I strzelił, ale bramki nie uznano. Nie mam pojęcia dlaczego. Spalony?

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Wto 18:13, 13 Mar 2012    Temat postu:

W 6 minut przegrali mecz... Myślałem że strzelą więcej bramek.Ale Gryf w drugiej połowie zagrał bardzo ładnie . Ciekawym zawodnikiem jest ten Toporkiewicz.

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Wto 19:49, 13 Mar 2012    Temat postu:

Panowie szykuje się ciekawy letni okres przygotowawczy. podobno za stadionie we Wrocławiu ma odbyć sie turniej gdzie zmierzą się Śląsk, Szachtar, Borussia Dortmund i Tottenham Wink będzie ciekawie Wink

Sl0nsk

Posty: 448

Skąd: Ślonsk !

PostWysłany: Wto 21:49, 13 Mar 2012    Temat postu:

Oby ten Śląsk nie wyprzedał piłkarzy do lata,bo po ostatnich meczach nie widzę tego przebłysku tam już...

Terrier

Posty: 283

PostWysłany: Wto 22:03, 13 Mar 2012    Temat postu:

Mistrz jesieni bez żadnego zwycięstwa po przerwie zimowej, tego się nie spodziewałem. Czego brakuje dzisiejszemu Śląskowi? Złe przygotowanie do rundy? Może przyczyny słabszej postawy tkwią w głowach piłkarzy.

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Wto 22:56, 13 Mar 2012    Temat postu:

A Ja mam nadzieje e pan Orest jeszcze nas zaskoczy, bo jest to szkoleniowiec nietuzinkowy. Więc według mnie pierwsza trójka jest w ich zasięgu. Ale musieli by się latem wzmocnić żeby coś ugrać w Lidze Europy.

Sl0nsk

Posty: 448

PostWysłany: Śro 13:50, 14 Mar 2012    Temat postu:

O ile się nie mylę to Podbeskidzie pokazało jako jedyna drużyna T-Mobile że nie trzeba jechać na zgrupowania do ciepłych krajów by popracować nad formą,więc wydaje mi się że Śląsk bardzo źle przepracował ten okres.

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Śro 15:59, 14 Mar 2012    Temat postu:

Wcale nie jest powiedziane że trzeba jeżdzić na zagraniczne zgrupowania i masz racje ze Podbeskidzie to udowodniło, ale niewielu odmowi sobie wycieczki do Turcji, Cypru, Hiszpani czy Tunezji;) jeszcze jeden przykład się nasuwa to ŁKS ale jeszcze ten z przed trzech lat gdy trenerem był Pan Grzegorz Wesołowski też wiosną wygrywali mecz za meczem , nie gubili głupio punktów ale wtedy niestedy za brak kasy ich zdegradowali;(

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Śro 20:04, 14 Mar 2012    Temat postu:

Dziś kolejny argument do powołania dał Piech. Porównując gre Ruchu przed wejściem i po wejściu Piecha można było dostrzec ze bez Piecha Ruch był by troche nizej w tabeli. Niesamowicie pracowity i nie ważne czy gra z Legią czy Ruchem Zdzieszowice zawsze gra na 100%.

Rudnevs16
Poważny partner do rozmowy

Posty: 201

PostWysłany: Śro 20:10, 14 Mar 2012    Temat postu:

Z calym szacunkiem dla jego gry, ale nawet jakby załadował 6 bramek RUCHOWI ZDZIESZOWICE to nie powinno to miec zadnego znaczenia w kontekscie kadry. Poziom z tego co przeczytalem mocno okręgowy tego meczu. Co do samego zawodnika i jego powolania to jestem za, ale wydaje mi sie ze za Smudy to szanse moze dostac tylko w jakims durnym spotkaniu o nic, albo na góra 5 minut z ławki jak chocby Mila ostatnio z Portugalią (ten nawet na minute wszedł)

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Śro 20:21, 14 Mar 2012    Temat postu:

A Ja i tak mam nadzieje że Smuda przejrzy na oczy i dostrzegnie że ma tylko 2 napastników którzy grają i prezentują poziom odpowiedni na kadre.

PawelFans

Dołączył: 23 Lut 2012
Posty: 195

PostWysłany: Śro 21:21, 14 Mar 2012    Temat postu:

Piech z Grosikiem na Euro mój duet marzeń.
Ale znając Smudę nawet nie zawraca sobie głowy Piechem.
Piech od początku rudny rewanżowej prezentuje się bardzo przyzwoicie można wręcz powiedzieć że jest takim małym zaskoczeniem narazie tej rudny.

Wojtas

Posty: 297

PostWysłany: Śro 22:24, 14 Mar 2012    Temat postu:

Śląski chyba jednak w głębszym kryzyskie niż myślałem. 2;0 z Arką, nie usprawiedliwia ich nawet gra w dziesiątke. Ale dziwi mnie to że Pan orest zmienił jedynego napastnika na obrońce. Rozumie że było to konieczne ale mógł np któregoś z pomocników zciągnąć.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.portal2x45.fora.pl Strona Główna -> Piłka polska Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)